Barnetová JiřinaDukelská 50, 517 42 Doudleby nad Orlicí, tel./fax: 494 383 512, e-mail: jirinabarnetova@seznam.cz
Koberce, plovoucí podlahy, PVC - Barnetová Jiřina
Úvod -> Masivní, korkové podlahy

V naší prodejně naleznete kromě laminátových plovoucích podlah QUICK-STEP a PVC podlah také všechny základní podlahové krytiny - masivní plovoucí podlahy LIKOR, korkové plovoucí podlahy, marmolea či korkové celoplošně lepené podlahy. V naší nabídce najdete také koberce či užitečné bytové doplňky. 

V naší prodejně Doudleby nad Orlicí nabízíme:

podlahy plovoucí, laminátové, dřevěné, korkové, celoplošně lepené podlahy a také pokládku.

Když už si vyberete podlahovou krytinu, která vám vyhovuje, zajistíme vám také po dohodě profesionální pokládku. Při této pokládce zajistíme pěnové a filcové vyrovnání a zateplení podkladu, případně dodáme na podlahu protiskluzové materiály (pod koberce a předložky). Nechcete-li PVC podlahy ani laminátové plovoucí podlahy QUICK-STEP, můžete si vybrat tyto podlahové krytiny:

  • masivní plovoucí podlahy – prodáváme tyto podlahy osvědčené značky LIKOR, moderní i tradiční palubky různé šíře (až 4m)
  • korkové plovoucí podlahyLIKOR; přírodní, probarvené i s úpravou PVC; v nabídce máme také kompletní sortiment pro údržbu korkových podlah (laky, oleje aj.)
  • korkové celoplošně lepené podlahy – celoplošně lepící šablony
  • LIKOR; možnost pestrých barevných kombinací

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte nebo se nejlépe přijeďte osobně podívat do naší prodejny. Rádi a ochotně vám poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu.
 

Novinky
Účastník Živnostník roku 2011 v Královehradeckém kraji s umístěním v první 10.  

 

Kontakt

Koberce Barnetová -Dobruška, Opočno, Doudleby nad Orlicí, podlahy, lina a pokládka.

Provozovna: Dukelská 50, 517 42 Doudleby nad Orlicí, Tel.: +420 494 383 512, Mobil: +420 603 579 222, E-mail: jirinabarnetova@seznam.cz, Otevírací doba: Po - Pá: 900 - 1700, So: 900 - 1200

PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE JAROSLAV VACÁTKO mob.737 433 299

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: koberce - 
Doporucujeme: Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své útulné místo na Slunci. Levné ubytování v motorestu v Mladé Boleslavi