Barnetová JiřinaDukelská 50, 517 42 Doudleby nad Orlicí, tel./fax: 494 383 512, e-mail: jirinabarnetova@seznam.cz
Koberce, plovoucí podlahy, PVC - Barnetová Jiřina
Úvod -> PVC podlahy, lino, pokládka

Nabízíme cenově dostupné PVC podlahy, které dobře vypadají a hlavně vám vydrží dlouhá léta. Součástí našich služeb není jen prodej PVC podlah, ale také pokládka PVC podlah. Zaručujeme kvalitní pokládku našimi spolehlivými a zkušenými řemeslníky. Sídlíme na Rychnovsku, PVC podlahy pokládáme v širokém okolí.

PVC podlahy, lina, pokládka

Rychnov nad Kněžnou, Holice, Choceň, Vamberk, Žamberk.

Můžete si vybrat PVC podlahy zátěžové i bytové v různých rozměrech. PVC podlahy prodáváme v širokém výběru barev a vzorů – dřevo, dlažba, mramor, mozaika aj. Zajímavou možností je zbytkový doprodej, kde můžete nakoupit PVC podlahy za výrazně nižší ceny. Nemáte zde již tak široký výběr, ale když si vyberete, cena je opravdu výrazně nižší. Aktuální výběr naleznete v naší prodejně.

Další služby – vše pro podlahy

V naší nabídce nejsou jen PVC podlahy, ale také laminátové, masivní i korkové plovoucí podlahy (QUICK-STEP), jiné podlahové krytiny, koberce. U všech těchto výrobků nabízíme prodej i odbornou pokládku.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte nebo se nejlépe přijeďte osobně podívat do naší prodejny. Rádi a ochotně vám poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu.
 

Novinky
Účastník Živnostník roku 2011 v Královehradeckém kraji s umístěním v první 10.  

 

Kontakt

Koberce Barnetová -Dobruška, Opočno, Doudleby nad Orlicí, podlahy, lina a pokládka.

Provozovna: Dukelská 50, 517 42 Doudleby nad Orlicí, Tel.: +420 494 383 512, Mobil: +420 603 579 222, E-mail: jirinabarnetova@seznam.cz, Otevírací doba: Po - Pá: 900 - 1700, So: 900 - 1200

PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE JAROSLAV VACÁTKO mob.737 433 299

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: koberce - 
Doporucujeme: Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své útulné místo na Slunci. Levné ubytování v motorestu v Mladé Boleslavi